Citroën, Hyundai og Nissan

Rødovre

Sandbækvej 3

2610 Rødovre

Tlf. 88 77 55 00

Salg: Citroën, Hyundai & Nissan

Service: Citroën, Hyundai & Nissan

Vi tager gerne din brugte bil i bytte

Åbningstider

Salgsafdeling
Mandag - Fredag   9.00 - 17.30
Lørdag  Lukket
Søndag   11.00- 16.00

Værksted
Mandag - Torsdag 7.30 - 16.30
Fredag 7.30 - 16.00
Lørdag - Søndag Lukket

Pladeværksted
Mandag - Torsdag 7.30 - 16.30
Fredag 7.30 - 16.00
Lørdag - Søndag Lukket

Reservedele
Mandag - Fredag 8.00 - 16.30
Lørdag - Søndag Lukket

Send en besked

Loading...
Loading...

Find os her

Mikkel Skjellerup

Filialchef

msk@andersenbiler.dk

Morten Schlichting

Brandmanager - Citroën

50 60 55 76

Msc@andersenbiler.dk

Bawar Izzat

Brandmanager - Nissan

50 60 55 65

Biz@andersenbiler.dk

Nicolai Simonsen

Salgselev

50 60 55 61

Nsi@andersenbiler.dk

Thomas Willer

Salgskonsulent

88 77 55 13

Tpw@andersenbiler.dk

Morten Hyllekrog

Eftermarkedschef

50 60 55 63

Mhy@andersenbiler.dk

Lasse Christensen

Værkfører

50 60 55 85

Lc@andersenbiler.dk

Frederik Arentzen

Værkfører

50 60 42 55

Far@andersenbiler.dk

Thomas Nørregaard

Reservedele

50 60 55 18

Tno@andersenbiler.dk

Mikkel Thomsen

Brandmanager - Hyundai

50 60 43 23

mith@Andersenbiler.dk

Sebastian Thaarup

Erhverstrainee

Seth@andersenbiler.dk

Citroën, Hyundai og Nissan forhandler i Rødovre

Velkommen til Andersen Biler i Rødovre – din lokale Citroën, DS, Hyundai og Nissan forhandler. Vi tilbyder autoriseret salg og service af din bil, så du altid er godt kørende. Vi står klar til at vise dig vores store udvalg af moderne, veludstyrede biler til konkurrencedygtige priser, og vores dygtige medarbejdere giver dig en personlig og kompetent rådgivning i forbindelse med køb af ny eller brugt bil. Har du brug for hjælp til tekniske spørgsmål og nye reservedele – eller trænger din bil bare til et kærligt eftersyn? Så kom forbi Andersen Biler i Rødovre – vi hjælper dig hurtigt videre.