Citroën, Hyundai og Nissan

Rødovre

Sandbækvej 3

2610 Rødovre

Tlf. 88 77 55 00

Salg: Citroën, Hyundai & Nissan

Service: Citroën, Hyundai & Nissan

Citroën, Hyundai og Nissan forhandler i Rødovre

Velkommen til Andersen Biler i Rødovre – din lokale Citroën, DS, Hyundai og Nissan forhandler. Vi tilbyder autoriseret salg og service af din bil, så du altid er godt kørende. Vi står klar til at vise dig vores store udvalg af moderne, veludstyrede biler til konkurrencedygtige priser, og vores dygtige medarbejdere giver dig en personlig og kompetent rådgivning i forbindelse med køb af ny eller brugt bil. Har du brug for hjælp til tekniske spørgsmål og nye reservedele – eller trænger din bil bare til et kærligt eftersyn? Så kom forbi Andersen Biler i Rødovre – vi hjælper dig hurtigt videre.

Åbningstider

Salgsafdeling
Mandag - Fredag   9.00 - 17.30
Lørdag Lukket
Søndag   11.00 - 16.00

Værksted
Mandag - Torsdag 7.30 - 16.30
Fredag 7.30 - 16.00
Lørdag - Søndag Lukket

Pladeværksted
Mandag - Torsdag 7.30 - 16.30
Fredag 7.30 - 16.00
Lørdag - Søndag Lukket

Reservedele
Mandag - Fredag 8.00 - 16.30
Lørdag - Søndag Lukket

Send en besked

Loading...
Loading...

Find os her

Morten Hyllekrog

Filialchef

50 60 55 63

myh@andersenbiler.dk

Bawar Izzat

Salgschef

50 60 55 65

Biz@andersenbiler.dk

Morten Schlichting

Brandmanager - Citroen

50 60 55 76

Msc@andersenbiler.dk

Simone Bøving

Salgskonsulent

50 60 55 68

sibo@andersenbiler.dk

Thomas Willer

Salgskonsulent

88 77 55 13

Tpw@andersenbiler.dk

Morten Hyllekrog

Eftermarkedschef

50 60 55 63

Mhy@andersenbiler.dk

Frederik Arentzen

Værkfører

50 60 42 55

Far@andersenbiler.dk

Thomas Nørregaard

Reservedele

50 60 55 18

Tno@andersenbiler.dk

Tobias Brink

Juniorsælger - Hyundai

50 60 55 30

Tobr@Andersenbiler.dk

Mia Pedersen

Reservedelselev

50 60 42 52

mipe@andersenbiler.dk

Christian Pedersen

Værkfører

50 60 55 24

chpe@andersenbiler.dk

Vi tager gerne din brugte bil i bytte