Citroën og Nissan

Rødovre

Sandbækvej 3

2610 Rødovre

Tlf. 88 77 55 00

Salg: Citroën & Nissan

Service: Citroën & Nissan

Citroën og Nissan forhandler i Rødovre

Velkommen til Andersen Biler i Rødovre – din lokale Citroën, DS og Nissan forhandler. Vi tilbyder autoriseret salg og service af din bil, så du altid er godt kørende. Vi står klar til at vise dig vores store udvalg af moderne, veludstyrede biler til konkurrencedygtige priser, og vores dygtige medarbejdere giver dig en personlig og kompetent rådgivning i forbindelse med køb af ny eller brugt bil. Har du brug for hjælp til tekniske spørgsmål og nye reservedele – eller trænger din bil bare til et kærligt eftersyn? Så kom forbi Andersen Biler i Rødovre – vi hjælper dig hurtigt videre.

Åbningstider

Salgsafdeling
Mandag - Fredag   9.00 - 17.30
Lørdag  Lukket
Søndag   11.00 - 16.00

Værksted
Mandag - Torsdag 7.30 - 16.30
Fredag 7.30 - 16.00
Lørdag - Søndag Lukket

Pladeværksted
Mandag - Torsdag 7.30 - 16.30
Fredag 7.30 - 16.00
Lørdag - Søndag Lukket

Reservedele
Mandag - Fredag 8.00 - 16.30
Lørdag - Søndag Lukket

Send en besked

Loading...
Loading...

Find os her

Mikkel Skjellerup

Filialchef

88 77 55 00

msk@andersenbiler.dk

Morten Schlichting

Salgschef

50 60 55 73

Msc@andersenbiler.dk

Bawar Izzat

Salgskonsulent

50 60 55 65

Biz@andersenbiler.dk

Nicolai Simonsen

Salgselev

50 60 55 61

Nsi@andersenbiler.dk

Thomas Willer

Salgselev

88 77 55 13

Tpw@andersenbiler.dk

Morten Hyllekrog

Eftermarkedschef

50 60 55 63

Mhy@andersenbiler.dk

Lasse Christensen

Værkfører

50 60 55 85

Lc@andersenbiler.dk

Frederik Arentzen

Værkfører

50 60 42 55

Far@andersenbiler.dk

Thomas Nørregaard

Reservedele

50 60 55 18

Tno@andersenbiler.dk